Nástroje pro usnadnění přístupu

Uvítání na hranicích a Stezka Modré Hory v novém kabátu

Uvítání na hranicích a Stezka Modré Hory v novém kabátu

Modrohorské obce Němčičky, Kobylí, Vrbice a město Velké Pavlovice na hranicích Modrých Hor vítají své návštěvníky s novými vítacími tabulemi, vyjímkou je obec Bořetice, která je v samém středu turistického mikroregionu. Svazek obcí Modré Hory se na těchto tabulích také loučí s návštěvníky po cestě zpět k domovu, a zároveň informuje o příštím shledání na své plánované další akci. Nový kabát s modrohorským kvítkem si letos v létě oblékla i velice oblíbená Stezka Modré Hory, kterou hojně využívají jak pěší návštěvníci, tak obvzláště cykloturisté.

Oboustranná modrohorská tabule s uvítáním i rozloučením evokuje v návštěvnících touhu po poznání veškerých krás malebného mikroregionu, nelze však si napoprvé vychutnat vše co Modré Hory nabízí, určitě každý rád svoji návštěvu po prvním prozkoumání terénu několikrát zopakuje.

Moravské vinařské stezky v letošním roce ve Velkopavlovické vinařské podoblasti byly monitorovány kvůli opravám značení všech stezek, a tak se této aktivity chytily i modrohorské obce a využily tak aktualizaci nového loga mikroregionu na značené Stezce Modré Hory. Aktivita svazku obcí se zdařila, a tak turisté mohou nově využívat stezku s označením trasy modrohorským kvítkem.

 

fotogalerie: archiv Svazku obcí Modré Hory

FOTOGALERIE ke stažení: https://www.uschovna.cz/zasilka/QC35PZPIK6PJ7ICK-XMA

Tisková zpráva s fotogalerií: https://www.modrehory.cz/uvitani-na-hranicich-a-stezka-modre-hory-v-novem-kabatu

Kontakty obce Kobylí

Starosta

Místostarosta

Administrativa, podatelna, správní poplatky, pokladna

Administrativa, evidence majetku

Matrika, evidence obyvatel

Účetnictví

Poruchy a mapa závad

Našli jste nějakou závadu v naší obci?

  • Napiště nám o tom a sledujte, jak byla odstraněna. Děkujeme, že tuto možnost nezneužíváte, ale využíváte ke zlepšení života v Kobylí.
  • Zatím jde o zkušební provoz. Je zde možné vkládat záznamy o zjištěných poruchách týkající se silnic, chodníků, osvětlení, černých skládek a podobných nedostatků v katastrálním území obce.

Kobylí je malebně rozloženo v mírně zvlněné krajině. Na upravených svazích se pěstuje hlavně vinná réva, meruňky a broskve.

Pověřenec

Funkci pověřence pro ochranu osobních údajů pro Obec Kobylí bude od 1. září 2022 vykonávat:

Bc. Veronika Holečková, mob: 603 870 879 , Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové schránky: 4id96sz


Spolupracujeme a podporujeme