Nástroje pro usnadnění přístupu

Vyšetření zraku dětí v Dětské ambulanci Kobylí

Dětské ambulance Kobylí provádí časný záchyt očních vad u dětí předškolního věku přístrojem Plusoptix - vyšetření je určeno dětem ve věku 10 měsíců až 3 roky, ale vyšetření může být provedeno i u starších dětí a také u dětí, které jsou registrovány u jiných praktických lékařů pro děti a dorost. Zájemci se mohou hlásit na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo telefonu 734 882 088, 734 882 090.

plusoptix.

 

Kontakty obce Kobylí

Starosta

Místostarosta

Administrativa, podatelna, správní poplatky, pokladna

Administrativa, evidence majetku

Matrika, evidence obyvatel

Účetnictví

Poruchy a mapa závad

Našli jste nějakou závadu v naší obci?

  • Napiště nám o tom a sledujte, jak byla odstraněna. Děkujeme, že tuto možnost nezneužíváte, ale využíváte ke zlepšení života v Kobylí.
  • Zatím jde o zkušební provoz. Je zde možné vkládat záznamy o zjištěných poruchách týkající se silnic, chodníků, osvětlení, černých skládek a podobných nedostatků v katastrálním území obce.

Kobylí je malebně rozloženo v mírně zvlněné krajině. Na upravených svazích se pěstuje hlavně vinná réva, meruňky a broskve.

Pověřenec

Funkci pověřence pro ochranu osobních údajů pro Obec Kobylí bude od 1. září 2022 vykonávat:

Bc. Veronika Holečková, mob: 603 870 879 , Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové schránky: 4id96sz


Spolupracujeme a podporujeme