Nástroje pro usnadnění přístupu

Hlášení obecního úřadu čtvrtek 25.5.2023

  1. Pošta Kobylí bude mít v pátek (26.5.) otevřeno jen do 12.00 hod.
  2. Soukromá firma z Břeclavi prodává před Universálem dámský, pánský a dětský textil za výhodné ceny. Nabízí např. halenky, trička, tepláky, trenýrky, šaty, sluneční brýle, pantofle, kšiltovky aj.
  3. Soukromé kamenictví JK bude provádět v pátek (26.5.) 12.00 - 12.30 hod. na místním hřbitově veškeré kamenické práce za výhodné ceny.
  4. Základní umělecká škola v Kloboukách u Brna vyhlašuje přijímací zkoušky pro školní rok 2023/2024 do hudebního a tanečního oboru, které se budou konat 26. května a 2. června 2023 od 12.30 do 17.30 hod. v budově ZUŠ v Kloboukách. Informace na webových stránkách školy.
  5. Svaz tělesně postižených upozorňuje, že odjezd autobusu na koupání do Mošoně je v sobotu (27.5.) v 5.45 hod. z křižovatky.
  6. Obec Kobylí zve tuto sobotu (27.5.) od 17.00 hodin do sokolské zahrady na odpolední brunch. Můžete ochutnat asijské speciality a sushi. Nebude chybět víno, káva a moučníky. Zahrada bude otevřena do 20.00 hodin.
  7. KPH a obec Kobylí zvou na vernisáž o muzikantech a kapelách nejen z Kobylí „Včera jsem byl u muziky“, která proběhne v neděli (28.5.) od 14.00 hod. v muzeu. Bohatý kulturní program a občerstvení, vstupné dobrovolné. Dále upozorňuje, že plánovaná „Muzejní noc“ se v pátek (26.5.) nekoná.
  8. Důrazně upozorňujeme občany, že na sběrném dvoře nelze odkládat pneumatiky. Pneumatiky je možné odevzdat v areálu a.s. PATRIA u firmy METALŠROT.

Kontakty obce Kobylí

Starosta

Místostarosta

Administrativa, podatelna, správní poplatky, pokladna

Administrativa, evidence majetku

Matrika, evidence obyvatel

Účetnictví

Poruchy a mapa závad

Našli jste nějakou závadu v naší obci?

  • Napiště nám o tom a sledujte, jak byla odstraněna. Děkujeme, že tuto možnost nezneužíváte, ale využíváte ke zlepšení života v Kobylí.
  • Zatím jde o zkušební provoz. Je zde možné vkládat záznamy o zjištěných poruchách týkající se silnic, chodníků, osvětlení, černých skládek a podobných nedostatků v katastrálním území obce.

Kobylí je malebně rozloženo v mírně zvlněné krajině. Na upravených svazích se pěstuje hlavně vinná réva, meruňky a broskve.

Pověřenec

Funkci pověřence pro ochranu osobních údajů pro Obec Kobylí bude od 1. září 2022 vykonávat:

Bc. Veronika Holečková, mob: 720 052 682, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Spolupracujeme a podporujeme