Kabelová televize a nový formát DVB-T2

Velké změny se blíží

Jistě jste zaznamenali, že v televizním vysílání nás čeká velká změna - veškeré programy již nebudou vysílány ve formátu DVB-T ale v novém formátu DVB-T2.

Uživatelé kabelové televize již dnes mohou zjistit, jak jsou jejich přístroje na tuto změnu připravené. V současnosti můžete přijímat programy ĆT1, ČT2, Nova, Prima a Prima Cool v normálním rozlišení i v tom novém, liší se označením HD. Pokud tyto programy můžete normálně sledovat, změna se vás nijak nebude týkat, nic se pro vás nemění. Pokud je ani po přeladění televizních kanálů nevidíte, bude nutné koupit buď set top box nebo novou televizi, která umí signál DVB-T2 zpracovat.

Pokud máte nějaké dotazy, směrujte je na obecní úřad a pracovnice je předají odborníkům, určitě se vám později ozvou.

O termínu změny ve vysílání budete samozřejmě včas informováni.

Kontakty obce Kobylí

Starosta

Místostarosta

Administrativa, podatelna, správní poplatky, pokladna

Administrativa, evidence majetku

Matrika, evidence obyvatel

Účetnictví

Poruchy a mapa závad

Našli jste nějakou závadu v naší obci?

  • Napiště nám o tom a sledujte, jak byla odstraněna. Děkujeme, že tuto možnost nezneužíváte, ale využíváte ke zlepšení života v Kobylí.
  • Zatím jde o zkušební provoz. Je zde možné vkládat záznamy o zjištěných poruchách týkající se silnic, chodníků, osvětlení, černých skládek a podobných nedostatků v katastrálním území obce.

Kobylí je malebně rozloženo v mírně zvlněné krajině. Na upravených svazích se pěstuje hlavně vinná réva, meruňky a broskve.

Pověřenec

Funkci pověřence pro ochranu osobních údajů pro Obec Kobylí bude od 25. května 2018 vykonávat pan:

RNDr. Leoš Vejpustek, +420 725 935 553, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Spolupracujeme a podporujeme